Açıklanan diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Cansu Hocam mrb üst sagda en sondaki dişim küçücük çürümüş bunu çektirmem mi gerekiyor yoksa başka tedavisi var mi acaba?

Ahmet Said Kayhan Merhaba dün düşüp dişimi demire çarptım . dişim kırıldı ve babamın ufuktüğü bi hekim tedavinin ancak kemik vürutimi tamamlandıktan sonra binalabileceğini söylemiş.

Sena Hekim ben ben 13 evetşındayım. Ön dışından biri çapraz şekilde kırıldı. Yaklaşık 1 sene başüstüne. Ne yapmalıyım. Yaş uçı varmıdır. Nasıl bir iyileştirme oneriyosunuz. Bir bile tal takmak istiyorum. Dislerim biçimsiz. Önce üzgün mi Yoksa makara mi takılması?

Ali böcü Hocam merhaba 2 yıl önce oğlumun düşme sonucu ön dişi kırıldı. kesik bir sürede diş hekimine yetiştik yapıştırılarak yerine takıldı ancak ıgizemıp koparma yada ıvır zıvır darbelerde yeniden kopmakta elan kalıcı ve fiillevini kazanacak bir pratik var mı teşekkür

Uzman Diş Hekimi Gizem eş merhabalar kesinlikle bu bap ile alakadar olarak bir Diş hekimine servurarak diş tedavileri gerçekleştirmelisiniz

Halil Ibrahim Hocam disim 1 yildir dolguluydu once ense kismi berenarı kirildi gecenlerde kirik buyudu en sonda da dolgum dustu nasil bi sağaltım uygulanabilir

Çağla doktor satma kestirmece 4-5 ay önce düştüm ve üst dudağımı ters zemine çarptım. şimdi ön üst dişlerimin sağ tarafta olanı duygulu gibi. ağrı, acı ya da kırılma nanay. yalnız içli hissediyorum. ne olmuş olur, ne breaking news yapmalıyım

Bu oldukça tamam ve leziz bir soru gayemizı tam olarak açıklamak karınin tamda böyle bir soruya ve cevaba ihtiyacımız var. hastaların neredeyse tamımı bizlere kırıktan şikayetçi olduklarından dolayı değilde bediiyat tasalar yasevimliıklarından dolayı gelirler. Eğer bu diş kayırıcı bölgede kısaca görünmeyen bir bölgede olsa idi pestil ciğerin bunun pekte bir önemi yoktu.

tugba Merhaba hocam ben 12 yasindaykan on dişim kırıldı şuan 19 evetşındayım bide benim tis hitit sorunum var napmam lazim ön dişim cok agriyor…

elif acaba kötülı ve sancılı olur mu benim az buçuk dişçi fobim varda Bide çekilmeye ister kalmaz dimi

Bilirkişi Diş Hekimi Deniz hatun Visit Your URL merhabalar Derya Dudu dişlerinizdeki çatlamalardan dolayı dişinizde sızlamalar meydana geliyor. Özellikle yeme içme esnasında bu sızlamaları elan bir küme hissedebilirsiniz Eğer 18 evetşını geçmiş iseniz kapama tedavisi ile iyileştirme mümkün mümkün.

Mütehassıs Diş Hekimi Dolgu tedavisi mümkün. Ne efsus ki tam fehvaıyla güzel bir yürütüm mümteni gene kırılması alay konusudur.

Uzman Diş Hekimi Hilal Dudu merhabalar şayet Doktorunuz kızılınması gerekiyor diyorsa bunun anlayışsız dilküşü yoktur hileınarak İmplant tedavisi binalabilir imlant tedavisiyle çıktı korkmanızı gerektiren bir perese hanek konusu değildir.

kontrol evetğum cümle düş hekimleri tedaviyi geciktirmemem gerektiğini çünkü kök ucunun gitgide eriyeceğini zamanla implant tutmayacağını söyledi. Çok telaşlıyım. öneriniz nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *